DVSC – Vasas 3-0 – Gyenge kezdés új edzővel

Aki nem látta a meccset, az az eredményből persze azt gondolhatja, hogy hát jött a papírforma és jól lemostuk az NB II.-ből újból felkerülő csapatot. Ez végül is így is van, meg nem is. Furcsa volt látni, hogy megint Kiss Zoli kezd. Ahh… A két csatárunk, Bogi, és Sidibe se volt az egész meccs során formába. Az első gólunkat is Halmosi szerezte. Halmosi az egész meccsen nagyon jól nyomta… Na de nézzük kicsit a történéseket. Az első 10 percben nagyon nekiiramodott a Loki. Meg is lett a sok támadásnak az eredménye, hisz Halmosi góljával 1-0-ra vezettünk. Ezek után stagnálás jött. Kifejezetten pocsék teljesítményt nyújtott a csapatunk. Unalmas volt, elkézelésmentes játékkal. Többnyire Kiss Zoli, aki maga se tudhatja milyen poszton játszik, szóval ő nálla akadtak el a támadások. Aki még kifejezetten átlagon aluli teljesítmény nyújotott szerintünk az Sándor Tamás volt. Talán már tényleg kifele öregszik… :(

A holtpontot pár csere, és egy jogtalan 11-es mozdította ki, amit a Loki csapata kapott. :) Kössz bíró. Az utolsó meccsén játszó Éger Laci értékesítette ezt. A B szektor törzsszurkolói hatalmas kiírással köszönték meg Lacinak a munkáját, és Supka Attilának is. Ahogy említettem 2-0 lett az eredmény. Ezekután akkor a kifejezetten jól játszókat is megemlítem. Ha hiszitek ha nem, a még azért „Fradi” szívvel játszó Lenadro is kifejezetten fegyelmezett és jó játékot mutatott. Halmosit már említettem, és még Dzsudzsákot kell megemlítenem, aki ma is két olyan lövést eresztett meg, hogy a kapufáról pattant ki. Se védőnek, se kapusnak semmi köze sem volt hozzá. A harmadik gólt a frissen beálló Virág Béla értékesítette, ami csak hab volt a tortán.

Ez egy ilyen meccs volt, győztünk, de erősödnünk kell! A meccsen készült képek megtekinthetőek Hajrá LOKI!!

DVSC – Vasas 3-0 – Gyenge kezdés új edzővel” bejegyzéshez egy hozzászólás