3 – 0, de várható volt

Uhhh mi volt itt a meccs előtt… Fél ország loki lázba került. A beszélgetős limonádé műsorokba is százassával küldték a Lokit buzdító smseket. Én mivel, sobee nélülem ment Manchester kicsiny városába, így úgy gondoltam Edit társaságában töltöm az összecsapás perceit. Még Edit apukája is azt mondta, beül velünk nézni, mert erre még ő is kíváncsi, bár hozzá kell tennem, hogy Sanyi „bácsi” azért elég negatívan áll hozzá a témához és többnyire a meccs alatt, azt hangsúlyozta, hogy a magyar foci seholsincs az angolhoz képest.

A lényeg: Az első pár percben hatalmas védelmi hiba miatt, amikor is a 3 debreceni védő megzavarodottsága miatt Rooney bombázott Csernyányszki kapujába. Uhh.. Mindegy. Egy gól nem a világ vége. Tovább Tovább fiúk! A magyar drukkerek folyamatosan buzdították csapatukat. A mecs végéig, Sobee beszámolójából már azt is tudom, hogy Manchesteriek a végén már 3. gól után nem a meccset nézték hanem, a ellenfél drukkereit, hogy ezek még mindíg nyomják!! :) A második A második félidőt erősen kezdük egyből Halmosi vágott is egy szabályos gólt, amit a bíró nem adott meg. Áááááá. Ez megtört minket, Sobee szerint a csapatot is. Ezekután jobban játszottunk a 2. félidőre annyira nem volt megilletődve a loki mint az elején csinált szép dolgokat is, de az ManU erősebb volt, nagyon szépen játszottak, bár hozzá kell tennem, hogy Keeant ki kellett volna állítani. Ezek után a másik két sztár van Nistelrooy, és Cristiano Ronaldo is betalált még, így beállítva a 3 – 0-s végeredményt. Ezekután a média és a frissen szerzett nem debreceni szurkolók már annyira nem rajongtak a lokiért, jöttek is a lehúzó irományok. Pedig ez van. Sajnos el kell ismernem, a Manchester csapata jobb volt, de a meg nem adott góllal 1 – 1 el talán minden másképp alakulhatott volna. Én ezek után is ott leszek a visszavágón, és szurkolok a csapatomnak. Már megvettem a jegyeket is. Szóval HAJRÁ LOKI!!!