Három hazai gól és sztrájk az Oláh Gábor úton

Késés nélkül simán ott voltunk a pálya előtt, de nem tudtuk mi vár ránk. A beléptetés újapp upgrade folyamaton ment át, aminek köszönhetően, már minden ember a forgó kapu egy teljes atpörgése után mehetett át, mert már ott is van valami ketyere. Na ezzel olyan torlódást csináltak. Én nem azt mondom, hogy ne feltétlenül így csinálják. Ha már viszont így, akkor legyen 10 beléptetőkapu! Na mind1, mi normális időben jöttünk. Így korrekt időpontban be is jutottunk. (Aki csak 15-20 percel hamarabb érkezett az al első gólról el is késett.)

Jól kezdtünk. Szinte végig fölényben voltunk. Hála Istennek Kiss Zoltán barátunk sérülés miatt nem játszhat. :) Sidibe, és Brnovic csatárként mostmár úgy néz ki összeszoktak a csapattal, és ontják a gólokat. Első gólt Sidibe, majd utána nem sokkal Sidibe gólpasszát Brnovics értékesítette. Helyes. Na de akkor egy kis „politikai” dolog. Csend volt az Oláh Gábor utcán. A szurkolók gondolom a Szimás eset miatt úgy döntöttek ők nem szurkolnak. Komolyan nemnormálisak. Foglalkoznak bakker a milliomos csávók elfajult beszólásaival. Mi egyszerü emberek vagyunk. Sok kint lévő embernek ez az egyetlen szórakozása. A csapatért jöttek, hát szurkoljanak. Ez a véleményem. Az első félidőben hangzott fel tőlük, egy rövidebb szurkolásféle, hogy majd most megmutatják milyen velük meg nélkülük. Aztán a második félidőre azért elkezdték buzdítani csak a csapatukat. Supka lecserélte mindkét csatárját, szerintem helyesen is. A véleményem, hogy Jeremijás Gergő is be fog érni hamarosan, csak még a rutintalanság miatt „eltapossák”, és ezt még nem képes kezelni, viszont nagyon élénk és jól mozog. Ferenci Isti meg hát na. :) Sobee szerint jól mozog. ;) Én kérek elnézést. Ferenci kb. annyit volt hátul mint elől, és hát nem egy csoda csatár. :) Azért rutin van benne, mert egy beadásra bevetődve egy éppen beférő, de így szép gólt fejelt. Így beállítva a haza három gólt! Kiemelném, hogy a Pécsiek kapusa olyan helyzeteket fogott meg, hogy csak „UUUUU”-gattunk. Szörnyű miket csinált! :) A meccs legjobba címet neki adnám. A fölény sokkal nagyobb lehetett volna. Ezek után a vége felé a nem túl sok munkával ellátott Csernyánszki Norbi kapusunk elmérte magát, és szépítettek a Pécsiek. Viszont az a véleményem, hogy ennél az eredménynél ez is belefér. Hajrá Loki!